Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Pepa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ermal Pepa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe klasike. Në Maj 2013, Ermal Pepa merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Le Te Me Mungosh". Më datë 15 Tetor 2018, Ermal Pepa & Landi Pepa publikojnë videoklipin "Si Ta Pranoj?". Një vit nga vdekja e Blerta Pepës, 16 vjeçarja që humbi jetën në mënyrë tragjike pas operacionit në këmbë, dy vëllezërit e Blertës, Ermal Pepa dhe Landi Pepa, kanë bërë një këngë kushtuar motrës së tyre. Muzika e këngës u punua nga Kledi Bahiti, teksti u shkrua nga Filloreta Raçi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Blerta Pepës

Vëllai i

Landi Pepës

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

1
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Olti Marku

MIRUD

Bigg V

Bekim Halili

Kacho

Verim Zendeli

Bekim Kastrati

Breaker G

B-King

Ardi (Ardian Hasaj)

Tags: Ermal Pepa


Komente mbi këtë artist