Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermal Pepa & Landi Pepa - Si Ta Pranoj?  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Muzika:

Kledi Bahiti

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Produksioni:

Chill Pro

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Blerta Pepa

Më Shumë Nga

Landi Pepa

15/10/2018

2018-10-15T15:58:16+00:00Po mbahem aty ku koha ndal
nga vetja nuk del dot asnjë fjalë
dhe lutem o jeta ime ti
po lutem në ëndërr të më vish

Unë e di, e di, e di më mbron
Unë e di, e di, e di...

REF. 2x:
Po si ta pranoj?
Tregomë si ta pranoj?
Ti mungon sot
por këtu te unë jeton
shpirti nuk mban
edhe loti po qan
Ti ëngjëll më trego
jeta si vazhdon

Kujtimet..
në cdo rrugë ku unë kaloj
e di unë një ditë do ta takoj
prapë lutem o jeta ime ti
po lutem në ëndërr të më vish

Unë e di, e di, e di më mbron
Unë e di, e di, e di...

REF. 2x:
Po si ta pranoj?
Tregomë si ta pranoj?
Ti mungon sot
por këtu te unë jeton
shpirti nuk mban
edhe loti po qan
Ti ëngjëll më trego
jeta si vazhdon

Kartolina (2)

3
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ermal Pepa:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet