A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ermedina Rama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Ermedina Rama është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2013, Ermedina Rama merr pjesë në X Factor Albania 3. Më datë 2 Nëntor 2017, Ermedina publikon videoklipin "Zemra Jem". Muzika e këngës u punua nga K-Master, Strike Beatz, teksti u shkrua nga K-Master. Më datë 5 Dhjetor 2018, Ermedina publikon videoklipin "A M'don". Muzika e këngës u punua nga Lyric Master. Më datë 16 Korrik 2019, Ermedina publikon videoklipin "Mos Maj Inati"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fiorela Sahiti

Luiza Hasani

Bleta Brovina

Tringa Kay

Ariana

Eronida

Fatjona Kuçi

Valza Zhegrova

Baby G

Arsinda


Tags: Ermedina, Ermedina

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019