Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ermiona Lekbello - Nuk Te Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Te Dua".
3. Video është e këngës "Nuk Te Dua", por nuk këndohet nga Ermiona Lekbello.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermiona Lekbello - Nuk Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Enderr"

Pjesëmarrëse në

Festivali i 40-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Te Dua" kënduar nga Ermiona Lekbello.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Landi Roko - Nuk Te Dua

U mesova vetem s'kam nevoj per ty
E ndryshova jeten dhe pse s'ishe ti
Mos guxo tek kthehesh te un perseri

S'kam ndermend dhe njeher me tu marr ty (x2)

Ref
Te lutem un te mos me duash
Sepese zemren e kam plag
Dikur te desha shume
por jo jo ti mua
sot me vjen keq por nuk te dua

Dua t'jesh e lumtur
Keq se ti po m'don
Cdo gje ka marr fund
esht teper von
Mos harro e dashur, fjalen qe ke dhan
Sa te rroj sa t'kem jet te dua s'do t'them (x2)

Ref (x3)
Te lutem un te mos me duash
Sepese zemren e kam plag
Dikur te desha shume
por jo jo ti mua
sot me vjen keq por nuk te dua

Maya Alickaj - Nuk Te Dua

Doli nje dite ne saba
Si ra plaku ne sevda
Ju qepen ca vasheza
Lozen qeshen bene shaka x2

Ref...x4
Oj oj nuk te dua
Se me pret djali ne krua
Shkuli mustaqet e tua
Shkuli mustaqet e tua

Ne kerkojme djem beqar
Ti je per te qare hall
S'te ka mbetur gje pa fale
S'ke as dhemb e as dhemballe x2

Ref...x4
Oj oj nuk te dua
Se me pret djali ne krua
Shkuli mustaqet e tua
Shkuli mustaqet e tua

Ne te vogela motake
I ke bere ato hesape
Po s'na puthe gushe e faqe
Kot i mban ato mustaqe x2

Ref...x4
Oj oj nuk te dua
Se me pret djali ne krua
Shkuli mustaqet e tua
Shkuli mustaqet e tua

Gjak-pirsat E Hogoshtit - Nuk Te Dua

Nuk Te dua Më Se ti Sem meriton,Se dashurija jote mu bo Monoton,dikur te thoja se jetoj per ty po prej dites sotit as qi kum met Kshyr me Syy.te doja por me sdeshiroj te shoh per ket te mir te them se jam i lir.
nuk te dua me por ndonjeher do me kujtohesh vetem nje kujtim i keq e nga andrra sun zgjohesh.Preej Meeje se Pritee poo T'erdh
Skom qkaa me tbo po a pe sheh se zoti gjithqka t`ktheen.te doja po me nuk te dua kujtim i keq per zogj por edhe per mua.Ankth i keq ke mbet moj vajz per mua por qte besh me un Nuk te dua.Qka tbojsh nkeet jeet ki me paagu shtrejt
E ty t`erdh dita ma shpejt se qe e kom bo Njet.Nuk te dua Nuk te dua T'lutem harom mua.A bon me tu shpreh Qe mo nuk te de nese don tjeter kon T'lutem harom Mu.Nuk Te dua Më Se ti Sem meriton,Se dashurija jote mu bo Monoton,dikur te thoja se jetoj per ty po prej dites sotit as qi kum met Kshyr me Syy.Dashurija ish dikur weq 1 ankth pa kultur.po mos harro se ti ki me marr tortur.

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Ermiona Lekbello:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet