Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Ahmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Ermira Ahmeti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2006, Ermira Ahmeti merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Superstar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ermira Ahmeti

Komente 0