Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Babaliu - Gjithmone Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gjithmone prane teje kalova
Mos kujto se une ty te harrova
Do te mbetesh perhere ti pjese
Â…e zemres sime
Kur brengat largoja prane teje

Tash tjeter ty te peredhel
Dhe mua me le zog te mjere
Do te kthehesh ne çerdhe ndonjehere
Por atehere s'do kete vend per shtegetare

(refreni)
Zemra ime e ndjen se s'do te kthehesh
Edhe pse e di se mua do m'plagosesh
A thua dashuria jone
Dhe neteve pagjume do te mbetet gjithmone

E vetme po rri ne ete nate
E vetme me dhimbjen qe ndiej
Ngadale po veshtroj hijen tende
E cila pa kthim po shkon

Tash tjeter ty te peredhel
Dhe mua me le zog te mjere
Do te kthehesh ne cerdhe ndonjehere
Por atehere s'do kete vend per shtegtare

(Refreni)Nuk kemi video për këtë këngë.
Ermira Babaliu - Gjithmone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithmone".
3. Video është e këngës "Gjithmone", por nuk këndohet nga Ermira Babaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermira Babaliu:


Komente 0