Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Babaliu - Nje Jete Nga Jeta Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nga gezimi ndejta zgjuar ate nate
kur krahet e mia dhe zemren time
i ngrohu nje femije

Ndjeva vehten te me flase
si s'kam folur ne jeten time
dhe me gjuhe te zemres fliste
ky femije

Tek shterngoja plot me mall
ate jete nga jeta ime
ndjeva dashurine qe rritej
si nje enge nje poezi

Ja si lind nje poezi
ja si lind ne zemer enga
hyn mes nesh dhe nje femije
Â…sjell dashuri

Tek nje foshnje une e ti
fort i kemi lidhur enderrat
çel, tek buzeqeshje tij
Â…motiv i ri

Valle kush do ta dije,
sa jeton nje dashuri?

Le ti marre rrahje zemres
dhe ti jape jete endrres
dhe tek çdo njeri
jeton nje dashuri... jeton

(Gjithe enga perseritet dy here)


Ermira Babaliu - Nje Jete Nga Jeta Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Jete Nga Jeta Ime".
3. Video është e këngës "Nje Jete Nga Jeta Ime", por nuk këndohet nga Ermira Babaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermira Babaliu:


Komente 0