Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Babaliu - Buze Korale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Valle kujtoje ate cast
ku separi shikimet u ndeshen
na lidhen me fort
u deshem sa asnje tjeter

Yjet ne qiellin e zjarte
ne kendin e lagjes se vjeter
na lidhen me fort
u deshem sa asnje tjeter..
ooh ohhh ohhh....
zemres sonte i kujtoj
oooh ohhhh
mos vono...dhe kaq shpejte mos harro

Buze korale edhe sy plot shkelqim
eja vajze me perqafo plot gezim
mos vono... dhe kaq shpejte mos harro

Ne varken tone te lundrojme
zemrat ne t'i bashkojme
hajde hajde hajde
hena per ne sot ndricon
hajd hajde hajde
liqeni i bukur na fton
hajde hajde hajde
hena per ne sot ndricon
hajd hajde hajde
liqeni i bukur na fton

Buze korale edhe sy plot shkelqim
eja vajze me perqafo plot gezim
mos vono... dhe kaq shpejte mos harro


Ermira Babaliu - Buze Korale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buze Korale".
3. Video është e këngës "Buze Korale", por nuk këndohet nga Ermira Babaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermira Babaliu:


Komente 0