Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Babaliu - Cfare Tu Them Une Shoqeve Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

C'fare t'u them une sonte shoqeve
me veshtrojne te gjitha me habi
a mos valle tek syte e mi fytyren ka lene ai
cfare t'u them une syve te tyre
ato duan gjithcka te dine
si t'u them me pak fjale si t'u them
sot takova une dashurine
Refreni
Si mengjes kjo mbremje
eshte per mua sot
nga nje drite me emrin dashuri
kaq e bukur jeta kaq te dashur njerezit
lumturia s'ka kufi x2

c'fare t'u them une sonte shoqevePublikimi: 01/12/1992Më Shumë Këngë Nga Ermira Babaliu:


Komente mbi këtë këngëErmira Babaliu - Cfare Tu Them Une Shoqeve
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cfare Tu Them Une Shoqeve".
3. Video është e këngës "Cfare Tu Them Une Shoqeve", por nuk këndohet nga Ermira Babaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.