Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ermira Babaliu - Jorgjica

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jorgjica".
3. Video është e këngës "Jorgjica", por nuk këndohet nga Ermira Babaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ermira Babaliu - Jorgjica  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Rikthim (Vol. 5)"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Kur te pashe Jorgjica , Jorgjica moj
zemren ty ta dhashe .
Kur te pashe Jorgjica , Jorgjica moj
zemren ty ta dhashe

Thone bota je i marre .
Jorgjica , Jorgjica
Une vij te ty te shuaj zjarrin .
Jorgjica Jorgjica .

Do ta pi , oh rrakine , rrakine moj
se kjo shuan dhembshurine
do ta pi ojjj rrakine moj
se kjo shuan dhembshurrine .

Do ta bej kupen therrime
Jorgjica Jorgjica
se kjo dogji zemren time
Jorgjica Jorgjica .


Më Shumë Këngë Nga Ermira Babaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet