Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Babaliu - Ne Netet E Selanikut Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Me dhimbje ne zemer nga korca po ik
fatin ta kerkoja ketu ne selanik
kur hyra me ndrojte me turp kafeneve
une njoha nje greke te shthurur ne qefe
kur hyra me ndrojte me turp kafeneve
une njoha nje greke te shthurur ne qefe

me shtrydhi me plaku me la pa para
meshire nuk pati se jam fukara
ti lutem kesaj zemre ate ta harroje
dhe dhimbjen e saj sa me shpejt ta sheroje
ti lutem kesaj zemre ate ta harroje
dhe dhimbjen e saj sa me shpejt ta largoje

ne netet e selanikut kur dhe hena ze e del
greke e bukur lozonjare me lezet syrin ma shkel
do te ulem bashke me te do te pi ne kafene
do t'ja gjej fundin kesaj bote megjithese jam fukara

ne netet e selanikut kur dhe hena ze e del
greke e bukur lozonjare me lezet syrin ma shkel
do te ulem bashke me te do te pi ne kafene
do t'ja gjej fundin kesaj bote megjithese jam fukara


Ky tekst u dërgua nga Dea

Ermira Babaliu - Ne Netet E Selanikut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Netet E Selanikut".
3. Video është e këngës "Ne Netet E Selanikut", por nuk këndohet nga Ermira Babaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermira Babaliu:


Komente 0