Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Babaliu - Marjanke E Vogel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

2x
O moj taksi
na ço ne shpi
se jemi bere
o tape

Marjanke e vogel o ti me je
me syçkat boje qielli
kur me shikon me saluton
e imja je Marjana
Kur me shikon me buzeqesh
e imja je Marjana

Ta kisha çezmen o me raki
te pija dite e nate
O moj taksi
me co ne shtepi
se une jam bere
o tape


Ky tekst u dërgua nga Perla

Ermira Babaliu - Marjanke E Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marjanke E Vogel".
3. Video është e këngës "Marjanke E Vogel", por nuk këndohet nga Ermira Babaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermira Babaliu:


Komente 0