Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Babaliu - Vjen Nje Cast Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

1.
Nuk e di se si lindi mes nesh
kjo ndjenje e bukur miqesie
dore per dore tek ecnim buze liqenit
jetonim caste dashurie

Asnje fjale ti s'me the
se valet e liqenit te ngacmonin
tek percillnin njera tjetren
mendoja te dua te me thoje

Refreni
Dhe vjen nje cast i bukur
kur shoku im i lumtur
harron te flase si cdo dite tjeter
dhe lehte me thote te dua

Kjo zemra ime pse gufon
e rreh si zog me flatra
s'ka cast me te bukur o njerezit e mi
kur kujtoj ate dite plot mallplot mall


Ky tekst u dërgua nga Elva


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ermira Babaliu - Vjen Nje Cast
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vjen Nje Cast".
3. Video është e këngës "Vjen Nje Cast", por nuk këndohet nga Ermira Babaliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermira Babaliu:


Komente 0