Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Babaliu - Beje Dru Ne Percellime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Summer Hits"

Këngë e albumit:

"Mall (Kenge Dasme)"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00O bënje dru o në përcëllimë
o moj leshraverdhë, trëndelinë
O bënje dru o në përcëllimë
aman leshraverdhë, aman gjeraqinë

Të ikën shoqe, qyqe
dhe moj, s’të pritnë
o leshraverdhë trëndelinë
Të ikën shoqe, qyqe
edhe moj, s’të pritnë
aman leshraverdhë, qyqe moj gjeraqinë

Mos shkarko drutë
hajde moj lidh shaminë
o moj leshraverdhë trëndelinë
O thirri o moj djalit
hajde moj që të vijë
o leshraverdhë trëndelinë


Më Shumë Këngë Nga Ermira Babaliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet