Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Kola - Marjana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10


2x

Si s'te erdhi keq
si moj s'tu durua
ike ti papritur
u ndave nga mua

Ref:
Marjana therras
Marjana s'ka
Marjana iku dhe me la
e imja je o moj Marjana

2x
Dhe nje dite guxova
te erdha tek porta
zerin ta degjova
ishe ti Marjana

Ref:
Marjana therras
Marjana s'ka
Marjana iku dhe me la
e imja je o moj Marjana


Ky tekst u dërgua nga  llambiErmira Kola
Publikimi: 01/12/2008


Ermira Kola - Marjana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marjana".
3. Video është e këngës "Marjana", por nuk këndohet nga Ermira Kola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermira Kola:


Komente 0