Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Kola - Prane Teje Nje Jete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Para se te vije te kam pritur gjat
te prisja si lule qe vesa lag
parza se te njihja dita skishte nat
sa I ftoft shpirti im nje roman pa fjal.

Te kam gjetur shpirt ne kete jet
dua qe te puth gjdo vend qe shkel
ti per mua je nje mbret
je nje enderr e vertet
pran teje nje qast jetoj nje jet..(2x)

Te dua sa s'mundem
te ta them me fjal
dua frymen tende prane
te ndjehem gjall..

Para se te vije te kam pritur gjat
te prisja si lule qe vesa lag
parza se te njihja dita skishte nat
sa I ftoft shpirti im nje roman pa fjal.

Te kam gjetur shpirt ne kete jet
dua qe te puth gjdo vend qe shkel
ti per mua je nje mbret
je nje enderr e vertet
pran teje nje çast jetoj nje jet..(2x)


Ermira Kola - Prane Teje Nje Jete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prane Teje Nje Jete".
3. Video është e këngës "Prane Teje Nje Jete", por nuk këndohet nga Ermira Kola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ermira Kola:


Komente 0