Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermira Kola - Ah Profesor  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Qyteti I Enderrave"

Komente

Asnjë Koment

10/12/2010

2010-12-10T10:26:59+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ah Profesor" kënduar nga Ermira Kola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ermira Kola i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ermira Kola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet