Ermira Memaj
Ermira Memaj
Ermira Memaj
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Ermira Memaj është këngëtare. Më datë 16 Nëntor 2010, Ermira Mema publikon videoklipin "Djali Me Celular".

Më datë 10 Maj 2021, Ermira Memaj publikon videoklipin "O Moj Bjeshkatare".

Më datë 5 Qershor 2021, Govi Reka & Ermira Mema publikojnë videoklipin "Trojet Tona". Teksti i këngës u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa orkestrimi u punua nga Besnik Zikolli.

Më datë 1 Tetor 2021, Ermira Memaj publikon videoklipin "A E Din". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Pjetër Kola, ndërsa orkestrimi u realizua nga Besnik Zikolli. Videoklipi u prodhua nga kompania Donjeta.

Më datë 15 Korrik 2022, Ermira Memaj publikon videoklipin "Mergimtar O Mergimtar". Kënga u orkestrua nga Roland Çukaj. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.

Më datë 23 Qershor 2023, Ermira Memaj publikon videoklipin "Bombastike". Teksti i këngës u shkrua nga Ghulo. Videoklipi u prodhua nga Time Pictures, ndërsa produksioni audio u realizua nga Granit Gashi & Dardd.

Më datë 27 Tetor 2023, Ermira Memaj publikon videoklipin "Jan Laçjan". Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0