Syte E Tu

Syte e tu te zez i shoh
Dhe me duket se i njoh
Zerin tend degjoj tani
Dhe e di e di se je ti
Kur ne xhade ty te shoh
Te te theras mendoj
Po ce do
Kur nga syte me zhdukesh
Ndonjehere
Pshererima hedh ne Atmosfere

- Poezi nga Ermira Tafciu{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0