Hakmarja Ne Fjale

Hakmarrjes ne fjale
Te thena dikur
Qe ligshem me kishin ardhe
Dhe pse sikur

Hakmarja ne fjale
Te thena tani
Si pengmarrje e shlyer
Ne dite te njejta ne ty

Ku skuqia dhe veshet ti nxeh

E te ben te kujtosh fjalet qe
Dikur me the

Hakmarja ne fjale te thena
Sikur
Te sollen tek une ashtu
Si dikur

- Poezi nga Ermira Tafciu{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0