Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermonda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  48
 • Emri i Vërtetë:
 • Ermonda Gashi
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Ermonda është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka jetuar në itali, por është kthyer në vendlindje për të realizuar qëllimet e saj në muzikë. Më datë 24 Qershor 2020, Monda publikon videoklipin "Loca", në bashkëpunim me Benitën. Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss. Më datë 3 Prill 2021, Monda publikon videoklipin "Zemren Ma More". Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtare e labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

31
23

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Ermedina Rama

Bleta Brovina

Luiza Hasani

Ariana

Rinna

Fatjona Kuçi

Eronida

Tringa Kay

Valza Zhegrova

Xhesika Polo

Tags: Ermonda, Monda, Ermonda Gashi


Komente mbi këtë artist