Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ermonda
 • Emri i Vërtetë:
 • Ermonda Gashi
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 16 Maj 2001
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♉ Demi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  50
Këndon kryesisht: pop

Ermonda është këngëtare e njohur. Ka jetuar në itali, por është kthyer në vendlindje për të realizuar qëllimet e saj në muzikë.

Më datë 24 Qershor 2020, Monda publikon videoklipin "Loca", në bashkëpunim me Benitën. Produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss.

Më datë 3 Prill 2021, Monda publikon videoklipin "Zemren Ma More". Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Zzap And Chriss.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Anëtare e labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist