Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernim Ibrahimi - Dallavere Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dallavere ti pom bon po te une dot deshton te un leht ske me kalu sikur tjert qe i ke mashtru. 2..
ref..
ah moj jet e huj gjith keto do ti pagujn leji ato fore qe i ke mos lidh inat se per mu nuk je 2.
Fjalen tënde e kendoj dashurin qysh e vure n'loj s'un po bohesh ti rahat aventura per ke gjdo nat . 2.
ref.2.
ah moj jet e huj gjith keto do ti pagujsh leji ato fore qe i ke mos lidh inat se per mu nuk je .
Stacioni fundit kam qen Zemren as kujt s'do t'ja dhen tash natyrisht po rri rahat e ytja moj tash e pat .
ref..ah moj jet e huj gjith keto do ti pagujsh leji ato fore qe i ke mos lidh inat se per mu nuk je .2..


Ky tekst u dërgua nga jeta

Ernim Ibrahimi - Dallavere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dallavere".
3. Video është e këngës "Dallavere", por nuk këndohet nga Ernim Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:


Komente 0