Audio

Ernim Ibrahimi - Oh Ismail O Ismail  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/03/2011

2011-03-01T13:36:15Askush N"Bot Sma Hek Mallin Sikur Babi Edhe Mami Un Ju Dua Zemren Time Dhe Per Ju Jet Dot Jap
Askush N"Bot Sma Hek Mallin Sikur Babi Edhe Mami Un Ju Dua Zemren Time Dhe Per Ju Jet Dot Jap

Ref.2 Her
Oh Ismail O Ismail Zemren Time Po Ma Kall Baba Im Gjithmon Dot Jet Per Ty Un Do Te Vdes

Kur Tme Lind Nje Femij Emrin Ton Ja
Pertri Skish Mamir Bot MePa Sikur Babi Edhe Mami
Kur Tme Lind Nje Femij Emrin Ton Ja Pertri Skish Mamir Bot MePa Sikur Babi Edhe Mami

Ref.2.Her
Oh Ismail O Ismail Zemren Time Po Ma Kall Baba Im Gjithmon Dot Jet Per Ty Un Do Te Vdes


Ky tekst u dërgua nga *dj Doony
Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:

Më Shumë...