Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernim Ibrahimi - Lorena (Feat. Ardita Haliti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Lorena e dashur
princesha ime
ti do te jesh alelele
ne zemrën time

Lorena e dashur
princesha ime
ti do te jesh alelele
në zemrën time

(2x)
Për çdo dite e për çdo nate
zemra ime shkon tu qajt..
goca ime ti po te jesh per ty un moj do te vdes

Un Princesa jote do të jem
po degjove zemren tem
Që sa kohe un te therras po ti ktheve kohen pas.

(2x)
Lorena e dashur
princesha ime
ti do te jesh alelele
në zemrën time

Un Princesa jote do të jem
po m'degjove zemren tem
Që sa kohe un te therras po ti ktheve kohen pas.

(2x)
Për çdo dite e për çdo nate
zemra ime shkon tu qajt
goca ime ti po te jesh per ty un moj do te vdes


Ky tekst u dërgua nga dafina   ALDOoooErnim Ibrahimi
Featuring: Ardita Haliti
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/10/2013
Video Produksioni: Urban Graphics


Ernim Ibrahimi - Lorena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lorena".
3. Video është e këngës "Lorena", por nuk këndohet nga Ernim Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:


Komente 1