Audio

Ernim Ibrahimi & Samira - Te Jetoj Pa Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/01/2013

2013-01-19T13:30:52


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Jetoj Pa Ty" kënduar nga Ernim Ibrahimi & Samira.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ernim Ibrahimi & Samira i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:

Më Shumë...