Audio

Ernim Ibrahimi & Ilir Tironsi - Me Vjen Inati  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/01/2012

2012-01-13T00:23:34

Më Shumë Nga

Ilir TironsiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Vjen Inati" kënduar nga Ernim Ibrahimi & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ernim Ibrahimi & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:

Më Shumë...