Audio

Ernim Ibrahimi & Latif Bajra - Seni Seviyorum  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/09/2012

2012-09-03T16:50:26

Më Shumë Nga

Latif BajraKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Seni Seviyorum" kënduar nga Ernim Ibrahimi & Latif Bajra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ernim Ibrahimi & Latif Bajra i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ismail Yk. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

sen üzülme bekle ben seni nasýl beklediysem

kaç yýl oldu ne bi telefon ne bi teleraf ne oluyor

sana böyle okadar seni bekledim ki þimdi sen beni

bekle kaç kere denedim olmuyor seni unutamýyorum

sanki içime kaydedilmiþsin seni seviyorum

seni seviyorum.Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:

Më Shumë...