Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernim Ibrahimi - La Bella (Feat. Dzemailov)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

lalalala je e embel si nutella 2x po vjen vera por me idjeget se djelli apo ec trendafila po te sjelli po shkelqen me shume se dielli lalalalala bella je e embel si nutella lala bela bela je e embel si nutella lala bela je e embel si nutela lala bela je e embel si nutella kur vjen ne parti mbas teje digjem flak cdo kush te mban ne zemer dhe te ka marak bukuria jote simpatia e vecant si nuk mbroje driten lalala bela bela je e embel si nutella lalalala bela je e embel si nutella po vjen vera


Ky tekst u dërgua nga gabriela

Ernim Ibrahimi - La Bella
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "La Bella".
3. Video është e këngës "La Bella", por nuk këndohet nga Ernim Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:


Komente 0