Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ernim Ibrahimi - Rak Tak Boom

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rak Tak Boom".
3. Video është e këngës "Rak Tak Boom", por nuk këndohet nga Ernim Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ernim Ibrahimi - Rak Tak Boom  (Feat. Eri Qerimi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Eri Qerimi

28/12/2015

2015-12-28T16:54:24+00:00Eri:
bum si bomba po kercen
nga po vjen e nga po vjen
rak tak tak kpucen po t bojn
me ngadal se po shtremon

Ernimi:
ka dicka sot po na vjen
atmosferen po e ngren
luj me stil shum
trrak tik per ty sonte exploziv x2

hanat kaja dihem x3
aaa el hasel

Ref.:
bum si bomba po kercen
nga po vjen e nga po vjen
rak tak kpucet po t bojn
me ngadal se po shtremon x2

Ernimi:
bohu gati mos ndalu
po vin gotat nje nga nje
rak tak tak kpucen po t bojn
me ngadal se po t shtrengojn

ka dicka sot po na vjen
atmosferen po e ngren
luj me stil shum
trrak tik per ty sonte exploziv x2

hanat kaja dihem x3
aaa el hasel

REF.:
bum si bomba po kercen
nga po vjen e nga po vjen
rak tak kpucet po t bojn
me ngadal se po shtremon x2


Ky tekst u dërgua nga anjezaa
Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet