Official Video

Ernim Ibrahimi - Champion  (Feat. Eri Qerimi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2016

2016-07-05T14:09:32

Featuring

Eri QerimiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Champion" kënduar nga Ernim Ibrahimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ernim Ibrahimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Castor & Kanita Suma - Champion

[castor]
kur isha i vogel topin
gjithmon me veti
nuk e lisha pikon
dhe shuti si gometi
premtova se populli im
do te jete te sheshi
tash flamuret i qum
ne mesin e qytetit

x2

ole ole ole x3
krejt jeta ole ole ole

veq me mu jet jet
veq mu knaq me shqiponjen n'krah
na shihemi france


veq me mu jet jet
veq mu knaq flamurin n'shpin
zhumapel champion

[kanita]

vere doren pas dore
hapi gishtat
shqiponja jone
o venin e paaare

skemi samb naper lojen
e stadione
hajde ti qojm larte
gishtat e pare

ole ole ole x3
krejt jeta ole ole ole

veq me mu jet jet
veq mu knaq me shqiponjen n'krah
na shihemi france


veq me mu jet jet
veq mu knaq flamurin n'shpin
zhumapel champion

Albulena Ukaj - Champion

Ti nuk je msu
me te refuzu
kur ske pas pun me mu

Cka sheh me sy
nuk osht per ty
ski shanc mu mem pas

Ti ke fjal e jo veper
po ta them une jo patjeter
ka rregulla dashuria
si plotson kushtet e mia

Ref: X2
Je kampion zemra me thy
femra me zon
je numer nji
dije prej sot per mu ke me vujt
llogarin shpejt ke me pagu

Special per mu je rregullu
pom pret me u taku
mundi per mu do te shkoj huq
pot jap karton te kuq

Ti ke fjal e jo veper
pota them une jo patjeter
ka rregulla dashuria
si plotson kushtet e mia

Ref: X4
Je kampion zemra me thy
femra me zon
je numer nji
dije prej sot per mu ke me vujt
llogarin shpejt ke me pagu

Noizy - Champion

Me wanna walk like a champion
Talk like a champion
What a piece of body gal
Tell me where you get it from
Knock 'pon your entrance
Ram pa pa pam pam
Gal let me in
Me have a thing that you are waiting

DurimKid:
OTR motherfucker we be flexing all day
Party everyday from PRISHTINA to MARBELLA (x3)
And the gayldem wanna talk soon as we hit the club
We keep the club ALIVE
so tonight is going down
Every shqipe all around
3 finger in the sky
I just wanna let you know
If you came here to have some fun
We can get it goin down

Reff:
Me wanna walk like a champion
Talk like a champion
What a piece of body gal
Tell me where you get it from
Knock 'pon your entrance
Ram pa pa pam pam
Gal let me in
Me have a thing that you are waiting

Noizy:
Throw your hands up
Now you're fucking with the best
Keep my name in your mouth
And get a 9 throught your chest
If I'm going away for a minute
Better you know I'm coming back
I'll be fucking around with these rappers
They'll be getting heart attacks
motha' fucka I'm a beast
I go a hundred degrees
when you see me better HOLLA
Rude boy south east
there's no time to waste
since we all living to die
it's hustla's ambition
We just love to reach the sky
we go hard on the south
hard on the east
rides on the west
And we famous over seas
RIDERS ON THE WEST
AND WE FAMOUS OVER SEAS

Reff: x2
Me wanna walk like a champion
Talk like a champion
What a piece of body gal
Tell me where you get it from
Knock 'pon your entrance
Ram pa pa pam pam
Gal let me in
Me have a thing that you are waiting
Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:

Më Shumë...