Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernim Ibrahimi - Pse M'ke Than Te Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Pse mke than te du
Perse mu dashuru
Pse mke than kjo zemer te don
Kur ti e tradhton


Ky tekst u dërgua nga LiridonaaErnim Ibrahimi
Publikimi: 22/02/2019
Muzika: Samir Hajra
Teksti: Luan Krasniqi


Ernim Ibrahimi - Pse M'ke Than Te Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse M'ke Than Te Du".
3. Video është e këngës "Pse M'ke Than Te Du", por nuk këndohet nga Ernim Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:


Komente 0