Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ernim Ibrahimi - Melissa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Melissa".
3. Video është e këngës "Melissa", por nuk këndohet nga Ernim Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ernim Ibrahimi - Melissa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

28/02/2020

2020-02-28T02:43:03+00:002x Hey Barbie kralica
Per ty kongen enisa
Ma e Bukra Melissa
Luj luj

Sikur boten Me Ma fal
Jo Pa ty nuk kam shans
Sikur shpirtin Me Ma mar
Krejt per ty i baj halal

2x Hey Barbie kralica
Per ty kongen enisa
Ma e Bukra Melissa
Luj luj

Solo...

2x Hey Barbie kralica
Per ty kongen enisa
Ma e Bukra Melissa
Luj luj

Me ty flej Me ty qohem
Emri yt nzemren Tem
Nuk e la Kur Pa permen
Je symboli jetes tem

2x Hey Barbie kralica
Per ty kongen enisa
Ma e Bukra Melissa
Luj luj

Solo...

2x Hey Barbie kralica
Per ty kongen enisa
Ma e Bukra Melissa
Luj luj


Ky tekst u dërgua nga Mohamed Bajra
Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë