Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernim Ibrahimi - Cataleya Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4

Hey cataleya, e bukur cataleya
zemren ti ma more moj e bukur cataleya..
Hey cataleya, e bukur cataleya
zemren ti ma more moj e bukur cataleya..

Ne qarshi te vogel, dola te pash ty
se ma ike trunin moj, e bukur si qershi..

Ne qarshi te vogel, dola te pash ty
se ma ike trunin moj, e bukur si qershi..

(x2)
Ernim Ibrahimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/10/2021
Teksti: Ernim Ibrahimi
Orkestrimi: Samir Hajra
Master: Ernim Ibrahimi
Saxofon: Isa Pini
Video Produksioni:: Studio AlphaErnim Ibrahimi - Cataleya
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cataleya".
3. Video është e këngës "Cataleya", por nuk këndohet nga Ernim Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:


Komente 0