Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Ernis Çili - Do T'jemi Bashke  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

16/08/2008

2008-08-16T08:36:25+00:00

Këngë e albumit:

"Mix Vol.1"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 5Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do T'jemi Bashke" kënduar nga Ernis Çili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ernis Çili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ernis Çili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet