Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Ernis Çili - Ti Me Ploteson  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00

Muzika & Orkestrimi:

Ernis Çili

Video Produksioni:

Chill Pro

Këngë e albumit:

"Ti Me Ploteson"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Me Ploteson" kënduar nga Ernis Çili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ernis Çili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ernis Çili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet