Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ernis Çili - Vetem Une E Di Sa Vlen Per Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Une E Di Sa Vlen Per Mua".
3. Video është e këngës "Vetem Une E Di Sa Vlen Per Mua", por nuk këndohet nga Ernis Çili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ernis Çili - Vetem Une E Di Sa Vlen Per Mua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Muzika & Orkestrimi:

Ernis Çili

Video Produksioni:

Chill Pro

Këngë e albumit:

"Ti Me Ploteson"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 2

Komente

Asnjë Koment

17/04/2005

2005-04-16T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem Une E Di Sa Vlen Per Mua" kënduar nga Ernis Çili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ernis Çili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Muzika: Ernis Çili
Orkestrimi: Ernis Çili
Video Produksioni: Chill ProDërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ernis Çili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë