Erno
Erno
Erno
  • Emri i Vërtetë:
  • Erion Dragidella:
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Erno është këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 13 Korrik 2019, Erno & Lluni publikojnë videoklipin "S'di Sa Her". Teksti i këngës u shkrua nga Erno & Lluni. Produksioni audio u realizua nga K-Master.

Më datë 20 Tetor 2019, Semiautomatik & Erno publikojnë videoklipin "Andrra Ner Pallma". Teksti i këngës u shkrua nga Semi Automatic & Erno. Produksioni audio u realizua nga PINT.

Më datë 20 Korrik 2020, Blleki, Lluni, Semiautomatik & Erno publikojnë videoklipin "FYIA". Produksioni audio u realizua nga K-Master.

Më datë 8 Gusht 2020, Blleki & Erno publikojnë videoklipin "Sahara".

Më datë 12 Qershor 2021, SEMI publikon videoklipin "Santana", në bashkëpunim me Ernon. Teksti i këngës u shkrua nga SemiAutomatik & Erno, ndërsa orkestrimi u punua nga SemiAutomatik.

Më datë 27 Gusht 2021, Kreshnique & Erno publikojnë videoklipin "Neja". Muzika e këngës u punua nga Erno, ndërsa teksti u shkrua nga Kreshnique & Erno.

Më datë 19 Korrik 2022, Erno publikon videoklipin "Melankolia". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Erno. Produksioni audio u realizua nga PINT.

Më datë 2 Gusht 2022, Kreshnique & Erno publikojnë videoklipin "Haram". Teksti është shkruar në bashkëpunim nga Kreshnique & Erno, teksa për arranzhimin e këngës u kujdes Erno.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0