Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erno - Ku I Le Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ato fjale qe i the
Ku i le x10
Ato fjale qe i the
Ku i le x10

Ja ja ja ja kom inati
Kur premton dicka e nuk e bon
Ja ja ja ja kom inati
Kur nis dicka e se perfundon
Tash po ja man ti vetes nalt
Ki menu qe per ty jam ikon
Amo ttregoj vec dicka
Sun fluturon pa pas krahe

Aaaah ato ty menen ta kane mush
Aaaah a po mkallxon ti mu
Ato fjale qe i the
Ku i le x10

Zemer ti hala sje tu kuptu
Qe je tu menu qe ti je tu mfitu
Zemer hala ti sje msu me mu
Nje here kur te mhup yeah une kom mu zhduk

Leji leji tfolin
Sun ka fol zemra po jon ka folin shoqet x2

Aaaah ato ty menen ta kan mush
Aaaah a po mkallxon ti mu

Ato fjale qe i the
Ku i le x10

Aaaah ato ty menen ta kane mush
Aaaah a po mkallxon ti mu


Ky tekst u dërgua nga BoshErno
Publikimi: 22/04/2018


Erno - Ku I Le
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku I Le".
3. Video është e këngës "Ku I Le", por nuk këndohet nga Erno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erno:


Komente 0