Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ero - Sa Gjynah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

A je tu e pa ti qa mke ba
Ah sa gjynah
Dashnin me vra 2x
Tok edhe qiell bashk i ke baaa
Ti m’ke vra, ahh qa mke ba

Un ti kom fal krejt senet ty
E ti zemren ma ke thy
Qysh po menon me kon larg 2x
Kur zemren tem e ki ngat

Sa her je kan keq ti ngat m’ke pas
Sa her ke gabu prap ta kum fal
Fajin s’ta lo ty Faji o te un
Se t’besova shum tani mori fund

A je tu e pa ti qka mke ba
Ah sa gjynah
Dashnin me vra 2x
Tok edhe qiell bashk i ke baa
Ti mke vra,ahh qa mke ba


Ky tekst u dërgua nga .....

Ero - Sa Gjynah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Gjynah".
3. Video është e këngës "Sa Gjynah", por nuk këndohet nga Ero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ERO (Eroll Osmani):


Komente 0