Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ero - Ti Ke Mu Kthy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


T'kam duru deri n'piken e fundit
Jam mundu mos me ardh fundi
Ti e paske pas zemren e gurit

Jo si un ti s'ke me gjet
Pa dashni ti ke me m'bet
Krejt kan me tu kthy
Ke me m'bet vet

2x
Ani nasht,
cka ke fol rren ka dal
Po zemren ma ke plas
Si un ma s'ke me pas

REF 2x:
Ti ke mu kthy
po von do t'jet per ty
Ski mi pa kta sy,
ma s'do t'jem na dy

E pa bes,
pse m'ke dhan shpres
Jo nuk ta nin,
tek ti jam n'harres

Jo s'mund t'mallkoj,
veten e shkatrroj
Dhimbja s'kalon,
cdo nat t'kerkoj

2x
Ani nasht,
cka ke fol rren ka dal
Po zemren ma ke plas
Si un ma s'ke me pas

REF 2x:
Ti ke mu kthy
po von do t'jet per ty
Ski mi pa kta sy,
ma s'do t'jem na dy
ERO (Eroll Osmani)
Publikimi: 24/02/2023
Produksioni: ERO (Eroll Osmani)
Video Produksioni: Genc Ahmeti


Ero - Ti Ke Mu Kthy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ke Mu Kthy".
3. Video është e këngës "Ti Ke Mu Kthy", por nuk këndohet nga Ero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ERO (Eroll Osmani):


Komente 0