Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ero - Ksaj Zemre Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


REF:
A ksaj zemre çka i bane,
Tu e dasht ti e vrave
E lendove n’qaf e morre,
Per mu s’menove.
2x

VERSE:
Ti kujt ja thu,
fjalt e njejta si mu
Je m’ba si te huj,
Me ndjenja shum po lun.

PRE REF:
Llafet, llafet, jo spo muj mi ndal
O sa shum po m’dhem, t’fala kur m’qon.

REF:
A ksaj zemre çka i bane,
Tu e dasht ti e vrave
E lendove n’qaf e morre,
Per mu s’menove.
2x

VERSE:
Aaa me ty çfar kohe,
Kujtime plot
Aaa sa mir aktrove,
Prap te du fort.

PRE REF:
Llafet, llafet, jo spo muj mi ndal
O sa shum po m’dhem, t’fala kur m’qon.

REF:
A ksaj zemre çka i bane,
Tu e dasht ti e vrave
E lendove n’qaf e morre,
Per mu s’menove.
3x
ERO (Eroll Osmani)
Publikimi: 19/05/2023
Teksti: Buk1
Produksioni: ERO (Eroll Osmani)
Video Produksioni: Genc Ahmeti


Ero - Ksaj Zemre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ksaj Zemre".
3. Video është e këngës "Ksaj Zemre", por nuk këndohet nga Ero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ERO (Eroll Osmani):


Komente 0