Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erolind Sokoli - Kthema Dashurin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Dhimbja s'po merr fund
plaga m'djegi
që të jemi bashk
shpresë nuk ka
ti ishe fajtore
bashk që s'jemi
para zotit llogari
ti ke me dhanë

REF.:
Kthema dashurinë tradhtare
t'vraft i madhi zot
kthema beçarinë që ma more
u mbytsh n'lot
çdo sekond të jetës ti kthema
dikur që ma ke marr
pendohu sot se nesër
për ty dot jet vonë

Dhimbja përfundoi
plaga u tret
dashuria shkoi
asgjë nuk mbet
ti ishe fajtore
që me ty s'jam tani
pa ty zemër asgjë skam

REF. 2x:
Kthema dashurinë tradhtare
t'vraft i madhi zot
kthema beçarinë që ma more
u mbytsh n'lot
çdo sekond të jetës ti kthema
dikur që ma ke marr
pendohu sot se nesër
për ty dot jet vonë


Ky tekst u dërgua nga Erolind SokoliErolind Sokoli
Publikimi: 06/02/2021
Video Produksioni: Dardha Studio
Teksti: Driton Ismajli
Orkestrimi: Icon Studio
Dop: Meriton Durguti
Kitarë: Lulzim ShehuErolind Sokoli - Kthema Dashurin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthema Dashurin".
3. Video është e këngës "Kthema Dashurin", por nuk këndohet nga Erolind Sokoli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0