Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erolind Sokoli - Malli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pj1
Dua t'shoh
Për ty malli më ka marrë
Me ty dua t'jem
siç kem qenë dikur më parë
Dyy të pa ndarë
Ende në zemër t'mbaj
Do të dua dhe ateher
Kur me ty sjaam
Ref1
Më mungoon
Malli për ty po më vret
Më mungooon
Do të dua sa t'kem jeeet
Jo mos u largoo
Vetëm mos më lër
Dua t'shoh
Me ty t'jem edhe një herë
Pj2
Ditët shkojn
Vitet ikin pa u ndal
Zemra të kërkon
Të kërkon ty si e marrë
Ty të kërkoj
Në zemër që të mbaaj
Vetëm ty ajo të do
Dhe të ka mall
Ref2xfundi
Më mungoon
Malli për ty po më vret
Më mungooon
Do të dua sa t'kem jeetë
Jo mos u largooo
Vetëm mos më lër
Dua t'shoh
Me ty t'jem edhe një heerë
Dua t'shoh
Me ty t'jem edhe një heeerë
Erolind Sokoli
Publikimi: 26/05/2023
Video Produksioni: Time Pictures
Teksti: Driton Ismali
Orkestrimi: Alb SoundErolind Sokoli - Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli".
3. Video është e këngës "Malli", por nuk këndohet nga Erolind Sokoli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0