Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eroll Murati - Kasetofoni Jem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


o e kom ni kasetofon
muzikën komercial
shum e don edhe
tallava ajt kur knon
oo kejt havan pesh i qon
edhe rima ditat i pranon
ni kopil o shum e don
edhe nguce pe kërkon
sosht aman kasetofon
gangsta

(Ref 2x:)

oj non e mjera non qa e kom
ket kasetofon qa qa qa
miabasta kasetofonin
e kom gangsta

gangsta

gangsta

e n`goni shoqe e ju vllazni
kasetofonin e kom si
mafi kur ka qef oo
ai këndon dasma
e banketin e disponon
se tallavan aj shum e don
edhe diskoteka kur do
shkon me shok e shoqe
na bashkon se osht tamam kasetofon gangsta

(Ref 2x:)

oj non e mjera non qa e kom
ket kasetofon qa qa qa
miabasta kasetofonin
e kom gangsta

gangsta

(Ref 2x:)

oj non e mjera non qa e kom
ket kasetofon qa qa qa
miabasta kasetofonin
e kom gangstaaa.


Ky tekst u dërgua nga  flutura

Eroll Murati - Kasetofoni Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kasetofoni Jem".
3. Video është e këngës "Kasetofoni Jem", por nuk këndohet nga Eroll Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eroll Murati:


Komente 0