Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eroll Murati - A Me Do, A Sme Do Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A moj qik ti mke tranu,
mos mendo me lujt me mu.
Se un n`ty jam dashuru,
por spo muj me t`than te du.

A me don, a sme do,
t`lutna vajz mos me trano.
a me do a sme do,
t`lutna vajz ti me trego.

Dil ne der tet shoh njeher,
bukuri moj si pranver.
lumi aj qe ty te mer,
qik e bukur e pa sher.

A me don, a sme do,
t`lutna vajz mos me trano.
a me do a sme do,
t`lutna vajz ti me trego.

A moj qik ti mke tranu,
mos mendo me lujt me mu.
Se un n`ty jam dashuru,
por spo muj me t`than te du.

A me don, a sme do,
t`lutna vajz mos me trano.
a me do a sme do,
t`lutna vajz ti me trego.


Ky tekst u dërgua nga Norge


Nuk kemi video për këtë këngë.
Eroll Murati - A Me Do, A Sme Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Me Do, A Sme Do".
3. Video është e këngës "A Me Do, A Sme Do", por nuk këndohet nga Eroll Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eroll Murati:


Komente 0