Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eroll Murati - Ah Moj Nene Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Isha ne kurbet
Duke punu
M'erdhi lajmi i zi
Nena jete kish lon

Ah moj nene e mjere
Pse me lene vetmi
Pse sme thirre nene me m'thone lamtumire

(x2)
Ah moj nene
Ah moj nene
Sa shume me mungon
Une pa ty moj nene
Smundem te jetoj

Shkuan disa vite
une pa ty oj nene
Lotet kurre smu ndalen
Kur t'kujtoj oj nene
Vi te varri nene une te vizitoj
Kur te therras oj nene ti nuk me degjon

(x2)
Ah moj nene
Ah moj nene
Sa shume me mungon
Une pa ty moj nene
Smundem te jetoj


Ky tekst u dërgua nga  ALDOooo

Eroll Murati - Ah Moj Nene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Moj Nene".
3. Video është e këngës "Ah Moj Nene", por nuk këndohet nga Eroll Murati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eroll Murati:


Komente 0