Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erozioni - Forzza Bashkim Oleee Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


kur fillon loja n’parket
në Prizren bohet termet
jemi mbledh djem e qika
se na jemi arpaxhika
atmosfera shumë e nxehtë
loja po vazhdon
çohuni të gjithë në kam
se Bashkimi po sulmon
forca djema,forca djema
arpaxhikt këndojn
fitorja është e jona
Bashkimi kampion
forca djema,forca djema
ne për ju këndojm
Prizreni po feston
Bashkimi kampion

Bashkimi, Bashkimi
forca Bashkim oleee

ole o ole o ,ole o ole a
portokall e zi jemi na
ole o ole o,ole o ole e
përpara Bashkimi fitore

forca djema,forca djema
arpaxhikt këndojn
fitorja është e jona
Bashkimi kampion
forca djema,forca djema
ne për ju këndojm
Prizreni po feston
Bashkimi kampion

Bashkimi, Bashkimi…Publikimi: 09/09/2013


Më Shumë Këngë Nga Erozioni:


Komente 0


Erozioni - Forzza Bashkim Oleee
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Forzza Bashkim Oleee".
3. Video është e këngës "Forzza Bashkim Oleee", por nuk këndohet nga Erozioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.