Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erozioni - Heshtja Flet E Fundit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


më shiko në sy
dhe më ndëgjo
kjo nuk është ëndërr më jo
më përqafo shumë fort
dhe mos më lësho
natë e fundit është kjo

jo s’më duhen
premtime pa mbarim
jo mos thuaj
kur të dy e dijmë
të dy e dijmë

fshiji lotët t’lutem
dhe një gjë kupto
nuk mundem më kështu të t’shoh
nuk është lojë kjo t’lutem
është e vërtetë
heshtja jote po më vret

jo s’më duhen
premtime pa mbarim
jo mos thuaj
kur të dy e dijmë
të dy e dijmë

sytë e tu flasin shumë
dhe fshehin diçka t’njejtën kohë
m’duket sikur shoh një film në to
ku fundin m’duhet t’a pranojPublikimi: 01/12/2007


Më Shumë Këngë Nga Erozioni:


Komente 0


Erozioni - Heshtja Flet E Fundit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Heshtja Flet E Fundit".
3. Video është e këngës "Heshtja Flet E Fundit", por nuk këndohet nga Erozioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.