Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erozioni - Kudo Që Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

a e din më trego
pse harruam njëri tjetrin
bashkë me zemrën time
me vete morre diellin

a e din më trego
pse mëngjesi zbardh pa ty
ikën ditët ikën vitet
mbeti vetëm një kujtim

oooooooooo……

a t’kujtohen më trego
tani gjithçka ka ndryshuar
u largove pa asnjë fjalë
tani jetojmë si të huaj

a t’kujtohen më trego
puthjet që mi dhe dikur
i dhamë fjalë njëri tjetrit
të takohemi prap këtu

takohemi këtu, prap këtu

unë do t’jem në këtë vend
aty ku dielli perendon
do ta mbaj unë fjalën e dhënë
dhe këtu do t’pres unë përgjithmonë

oooooooo…………

prej se shkove unë të kërkoj
nuk ndalem dot dua prap të t’shoh
dhe prap të pres këtu por është e kotë
tek vendi ynë më dielli s’perendon

nuk ndalem dot dua prap të të shoh
prap të pres këtu por është e kotë
tek vendi ynë më dielli s’perendon
nuk ndalem dot...Publikimi: 01/12/2007


Më Shumë Këngë Nga Erozioni:


Komente 0


Erozioni - Kudo Që Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kudo Që Je".
3. Video është e këngës "Kudo Që Je", por nuk këndohet nga Erozioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.